Vices New Collection

Vices New Collection Traperi od antilopa crna

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte najnoviju Vices New Collection i prepustite se malo elegancije i udobnosti s crnim čizmama od brušene kože. Ove jedinstvene ženske gležnjače savršen su izbor za žene koje žele spojiti stil s funkcionalnošću.

Izrađene od visokokvalitetne ekološke kože, ove čizme oduševljavaju ne samo svojim izgledom, već i izdržljivošću. Ravna peta visine 5 cm jamči stabilnost prilikom nošenja, što ih čini idealnim rješenjem za svakodnevnu upotrebu. Osim toga, dužina do gležnja i izolacija daju im karakter i čine ih savršenim za hladnije dane.

Praktična kopča i vezica osiguravaju savršeno pristajanje uz nogu, a okrugli vrh dodaje suptilnu eleganciju. Njihov minimalistički dizajn, bez uzoraka, savršeno ih uklapa u različite stilove - od ležernih do sofisticiranijih.

Ove crne tenisice od brušene kože iz Vicesa moraju imati u ormaru svake žene. Odaberite udobnost i stil već danas!

  • Vanjski materijal: eko koža
  • Vrsta potpetice: Ravna peta
  • Materijal za uložak: Tkanina
  • Visina: po gležnju
  • Zagrijavanje: Da
  • Nosek: Krug
  • Kopča: kopča , laced
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Boja: crna
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Visina pete/platforme: 5.0

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|