Vices Vices Poroci L908-52-srebrni srebro
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 10 - 13 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Vices Poroci L908-52-srebrni srebro
Sandale Vices L908-52 u srebrnoj boji savršen su izbor za žene koje žele spojiti udobnost s elegancijom. Njihova platforma i klin visok 9 cm svakom stilu daju jedinstveni karakter, istovremeno osiguravajući udobnost nošenja.
Ovaj model ističe se širokim remenčićem sprijeda i podignutom petom što mu daje klasičan, ali moderan izgled. Kopča na gležnju ne samo da naglašava finoću stopala, već jamči i stabilnost tijekom hodanja. Oblaganje sandalama sjajnom eko kožom daje im elegantan sjaj, a pletenica od jute koja obavija cijelu strukturu dodaje malo prirodnosti i boho stila.
Vices sandale savršen su odabir za ljetne dane, večernje izlaske ili blagdanske šetnje. Zahvaljujući univerzalnom dizajnu, savršeno se slažu i uz haljine i uz hlače, dodajući jedinstveni šarm svakom stajlingu. Odaberite Vices L908-52 i uživajte u modernom naglasku u svom ormaru!
- Proizvođač: Vices
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sandale > Cipele Vices
- Boja: srebro
Hvala što ste dodali svoj komentar.