Goodin Goodin Plave kožne tenisice na gustom potplatu plava

Nedostupan proizvod ;(

Plave kožne tenisice iz marke Goodin odličan su izbor za žene koje žele kombinirati udobnost s modernim izgledom svaki dan. Napravljene od 100% prirodne kože, ove sportske cipele razlikuju se ne samo visokom kvalitetom, već i elegantnim dizajnom, savršeno se uklapaju u ležerni stil.

Ovaj model ima klasični, okrugli nos i izgrađenu -u meku petu, što osigurava ne samo udobnost nošenja, već i savršeno uklapanje u stopalo. Tenisice su ugrađene na gustu platformu s visinom od 3 cm, što dodaje malo visine, a istovremeno povećavaju udobnost tijekom dugih šetnji. Osvareni plastični potplat jamči dobro prianjanje na raznim površinama, što ih čini idealnim pratiteljima tijekom aktivnosti u gradu.

Zaključavanje učvršćivača omogućuje vam lako prilagođavanje cipela pojedinačnim potrebama, a plava boja čini ove tenisice savršeno se miješaju s mnogim svakodnevnim stilizacijama. Bez obzira na priliku, Goodin tenisice postat će funkcionalan i moderan element svake garderobe.

Ove kožne cipele nisu samo stil, već i čvrstoća. Uložak i unutarnji materijal u potpunosti izrađen od njege prirodne kože za udobnost stopala tijekom dana. U originalnom pakiranju proizvođača, Goodin Sneakers je obavezan među modnim i praktičnim ženskim cipelama. Ne ustručavajte se, usredotočite se na kvalitetu i stil danas!

  • Vrsta pete: Bez pete
  • Producentni kod: GD-RS2008JEA
  • Boja: plava
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Nos: krug
  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina pete / platforme: 3
  • Kopča: vezan
  • Visina: niska

Hvala vam što ste dodali komentar.

|