Queentina Queentina Lagane sandale od antilopa bež
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Queentina Lagane sandale od antilopa bež
Otkrijte jedinstven stil i udobnost koju nude Queentina sandale u elegantnoj bež boji. Ove lagane cipele od brušene kože savršen su izbor za proljeće i ljeto, kombinirajući klasičan kroj s ležernim naglaskom.
Sandale su dizajnirane za žene koje žele istaknuti svoju ljepotu u raznim prilikama - kako na večernjim zabavama tako i svakodnevno. Otvorena peta i praktična kopča na navlačenje čine ih iznimno lakima za obuvanje i izuvanje.
Queentina sandale karakterizira peta visoka 7 cm koja jamči optimalnu potporu, a ujedno daje eleganciju svakom stajlingu. Dodatno, platforma visoka 3 cm čini hodanje u ovim cipelama ugodnim čak i tijekom dugih sati.
Izrađene od visokokvalitetne ekološke antilop kože, sandale nisu samo moderne, već su i ekološki prihvatljive. Unutrašnjost je izrađena od imitacije kože i tekstilnih materijala što ga čini ugodnim za nošenje. Sintetički potplat s gazištem jamči dobro prianjanje i stabilnost na različitim podlogama.
Bez obzira idete li na proslavu ili samo želite unijeti lakoću u svoj svakodnevni styling, Queentina sandale postat će vaš omiljeni element garderobe. Neka svaki korak bude pun samopouzdanja i stila uz ove jedinstvene cipele.
- Proizvođač: Queentina
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sandale > Cipele Queentina
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: bež
- Materijal potplata: sintetički
- Materijal uloška: tkanina
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Nos: bez komada za nos
- Vrsta pete: tragedija
- Visina pete / platforme: 7.0
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: još , skliznuti na
Hvala što ste dodali svoj komentar.