M.Daszyński

M.Daszyński Čizme od antilopa s ukrasnim zatvaračem crna

Proizvod nije dostupan ;(

**M.Daszyński Gležnjače od brušene kože s ukrasnim patentnim zatvaračem, crne**

Otkrijte udobnost i eleganciju uz gležnjače od brušene kože renomiranog proizvođača M.Daszyński. Ove crne gležnjače odlikuje se ne samo bezvremenskim dizajnom, već i funkcionalnošću, što ih čini savršenim izborom za svaku priliku.

Izrađene od visokokvalitetne umjetne antilop kože, ove gležnjače nisu samo elegantne, već su i ekološki prihvatljive. Ukrasni patentni zatvarač ušiven sa strane daje im jedinstveni karakter, što ih čini savršenom nadopunom kako svakodnevnom tako i večernjem stilu. Zahvaljujući jedinstvenom dizajnu, crne gležnjače od brušene kože savršeno pristaju uz traperice, haljine i razne odjevne komplete.

Visoku udobnost nošenja osigurava ugrađena, mekana potpetica i stabilna blok peta visoka 5,5 cm. Zahvaljujući tome, čak i tijekom dugog dana, vaša će se stopala osjećati ugodno. Plastični potplat s gazištem jamči izvrsno prianjanje, što ih čini idealnim izborom za sezonu jesen/zima.

Ove gležnjače marke M.Daszyński savršen su izbor za žene koje cijene stil i udobnost. Gornja visina koja seže iznad gležnja i okrugli vrh čine ove cipele ne samo lijepim, već i praktičnim. Nosive svaki dan ili za posebne prilike, ove gležnjače od brušene kože bit će pouzdan dodatak vašoj garderobi.

Ne odgađajte! Investirajte u klasiku s daškom modernosti i uživajte u bezvremenskom stilu s M.Daszyńskim.

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crna
  • Vanjski materijal: antilop ekološka koža
  • Nosek: krug
  • Zagrijavanje: Da
  • Vrsta potpetice: objaviti
  • Gornja širina: 24
  • Debljina: G
  • Visina pete/platforme: 5.5
  • Kopča: na bravi
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Materijal za uložak: drugo
  • Visina: po gležnju
  • Dominantni uzorak: drugačiji uzorak
  • Gornja visina: 11-12 cm

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|