PA2 PA2 Balerinke od antilopa s visokim petama s ružičastim ukrasom Elena ružičasta

Proizvod nije dostupan ;(

Ovo su elegantne PA2 balerinke na visoku petu koje će se svidjeti svakoj modnoj ženi. Izrađene od prirodnog antilopa, ove ružičaste cipele spajaju udobnost i stil, što ih čini savršenim izborom za svakodnevne i posebne prilike.

Ušivena elastična traka olakšava njihovo obuvanje, a istovremeno osigurava savršeno pristajanje uz nogu, što povećava udobnost nošenja. Mekani kožni uložak jamči užitak korištenja, čak i tijekom dugog dana. Balerinke su postavljene na nisku petu, visine 2,5 cm, što daje eleganciju, a ujedno osigurava stabilnost.

Prednji dio cipela ukrašen je pažljivo postavljenim perlicama i kamenčićima koji imitiraju kamenčiće, što im daje jedinstven karakter. Dodatno, dizajn s otvorenom petom i špicastim vrhom naglašava moderan izgled ovog modela.

PA2 balerinke izvrstan su izbor za žene koje cijene eleganciju, a ujedno i udobnost u svakodnevnom korištenju. Ove klasične i dojmljive cipele bit će izvrsna nadopuna svakom poluformalnom i ležernom stajlingu.

Ne zaboravite pogledati našu cijelu kolekciju kožnih cipela kako biste pronašli savršeni model za sebe! Ne zaboravite odabrati svoju veličinu prema našoj tablici veličina.

  • Zagrijavanje: Nedostatak
  • Vrsta pete: ravna peta
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: ružičasta
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža divokoza
  • Model: Balerinke od antilopa na štiklama s ornamentom
  • Visina pete / platforme: 2.5
  • Dodatne mogućnosti: kićanka
  • Nos: špic
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na
  • visina pete (cm): 2,5 cm

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|