Edeo Sive pumpice ukrašene gumbom od Edeo kože siva
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 1-2 radna dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Sive pumpice ukrašene gumbom od Edeo kože siva
Sive salonke ukrašene kožnim gumbom Edeo savršen su izbor za svaku ženu koja želi spojiti eleganciju s udobnošću. Predstavljeni model wz. 636N u tamno sivoj nijansi zasigurno će postati univerzalni element svakog ormara. Izrađene od najkvalitetnije prirodne kože, cipele ne samo da izgledaju sjajno, već jamče i dugotrajnu udobnost nošenja.
Njihov klasičan, elegantan dizajn s petom od 7,5 centimetara savršeno ih nadopunjuje kako uredskom tako i večernjem stilu. Sivi i suptilni ukrasi gumba daju cipelama jedinstven karakter, a okrugli vrh im daje ženstven i nježan izgled.
Proizvođač, poljska tvrtka Edeo, poznata je po posvećivanju pažnje detaljima i korištenju samo najboljih materijala, što ove pumpe čini ne samo estetskim dodatkom, već i dugotrajnim izborom. Zahvaljujući slip-on kopčanju, obuvanje je izuzetno jednostavno, što ih čini idealnim rješenjem za žene koje cijene udobnost.
Nemojte više čekati! Edeo cipele nezaobilazne su u ormaru svake moderne žene koja želi izgledati elegantno u svakoj situaciji.
- Proizvođač: Edeo
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Crpke > Cipele Edeo
- Boja: Siva
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: skliznuti na , još
- Materijal uloška: Prirodna koža
- Vanjski materijal: Prirodna koža
- Nos: Krug
- Vrsta pete: Post
- Visina pete / platforme: 7.5
Hvala što ste dodali svoj komentar.