PG1 Klasične ženske papuče od antilopa Black Casilda crno
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: PG1 Klasične ženske papuče od antilopa Black Casilda crno
Riječ je o klasičnim ženskim japankama od brušene kože proizvođača PG1 koje spajaju eleganciju i udobnost. Crni model, izrađen od visokokvalitetnog eko antilop kože, savršen je za svakodnevni styling.
Japanke su postavljene na ravnu petu visine 2,5 cm i imaju neklizajući potplat koji osigurava udobnost i pri dužim šetnjama. Dvije podesive trake s kopčom omogućuju savršeno pristajanje obuće uz nogu, što povećava udobnost korištenja. Dodatno, tu je i ukrasna pletenica od jute oko potplata, koja japankama daje moderan i moderan izgled.
Unutrašnjost japanki ispunjena je udobnim umetkom od eko kože koji osigurava odgovarajuću amortizaciju. Otvoreni, zaobljeni vrh čini model ne samo elegantnim, već i praktičnim za toplije dane.
PG1 japanke savršen su izbor za proljeće i ljeto, savršeno pristajući uz razne stilove. Predlažemo da svoju veličinu odaberete prema tablici kako biste osigurali najbolje pristajanje. Priloženo originalno proizvođačko pakiranje u obliku kutije čini japanke i odličnom idejom za dar.
Ne čekajte! Obogatite svoju garderobu ovim klasičnim mulama od brušene kože koje će vam biti savršeni svakodnevni pratilac!
- Proizvođač: PG1
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Japanke > Cipele PG1
- Kopča: Skliznuti na
- Zagrijavanje: Nedostatak
- Vrsta pete: Ravan
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: crno
- Boja potplata: bež
- Materijal uloška: umjetna koža
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Model: Klasične espadrile papuče od antilopa
- Nos: bez komada za nos
- Visina pete / platforme: 2.5
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- visina pete (cm): 2,5 cm
- Platforma/potplat (cm): 2
- Producentni kod: 77-249 CRNI
Hvala što ste dodali svoj komentar.