Inna marka Crne Tamilda čizme za snijeg s platformom i vezom crno
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Crne Tamilda čizme za snijeg s platformom i vezom crno
Snježne čizme na platformi s vezom Tamilda savršeno je rješenje za hladnije dane, kombinirajući udobnost i moderan dizajn. Izrađene od visokokvalitetne eko antilop, ove elegantne papuče nisu samo estetske, već i praktične. Prekriveni nos i mekana izolacija krzna osiguravaju toplinu i udobnost, što im čini odličan izbor za nošenje kod kuće i za brze izlaze.
Gornji dio gornjeg dijela ukrašen suptilnim vezom dodaje eleganciju, čineći da se papuče dobro miješaju s raznim stilizacijama. Postavljanje na platformi visoke 4 cm čini ih ugodnim čak i uz dužu upotrebu. Osim toga, zahvaljujući ubacivanju, stavljanju i uklanjanju ih postaje brzo i bez problema.
Tamilde papuče dostupne su u raznim veličinama, tako da pri odabiru vrijedi koristiti tablicu veličine. Black je bezvremenski i lako se kombinirati s drugim predmetima garderobe, što ih čini svestranim dodatkom svakodnevnim odijelima.
Savršene za jesensku/zimsku sezonu, ove papuče ne samo da pružaju toplinsku udobnost, već i originalni stil. U originalnom pakiranju proizvođača naći ćete ne samo lijepe papuče, već i jamstvo kvalitete. Kladite se na udobnost i eleganciju sa snježnim čizmama na platformi s crnim tamilda vezenim vezom!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme za snijeg > Cipele Inna marka
- Kopča: skliznuti na
- Vrsta pete: Platforma
- Platforma/potplat (cm): 4
- Dodatne mogućnosti: krzno
- Producentni kod: FA-183 CRNI
- Boja: crno
- Boja potplata: crno
- Materijal potplata: materijal
- Materijal uloška: tkanina
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Nos: krug
- Zagrijavanje: Da
- Visina: niska
- Dominantni uzorak: bez uzorka
Hvala što ste dodali svoj komentar.