SHELOVET Ženske sandale na visoku petu s kristalima Shelovet crne crno

Proizvod nije dostupan ;(

Nesumnjivo, večernji izlasci zahtijevaju nešto posebno od ženske garderobe - eleganciju u kombinaciji s udobnošću. Ženske sandale na visoku petu s kristalima marke Shelovet savršena su nadopuna stajlingu za takve prilike, spajajući klasičnu eleganciju s suptilnim sjajem koji privlači pažnju.

Ove sandale izvrstan su izbor za žene koje se fokusiraju na udobnost, a ne odriču se visokih peta. Kao što i samo ime govori, izgledaju izuzetno impresivno zahvaljujući fino postavljenim kristalima koji obući daju jedinstven karakter. Stabilna peta visine od 5 cm do 8 cm osigurava udobnost i tijekom dugotrajnog korištenja. Za mnoge žene ovo je savršena visina koja im omogućuje postizanje ravnoteže između gracioznosti i udobnosti.

Sandale su izrađene od imitacije antilopa (100% ekološki antilop) ne samo da im daje atraktivan izgled, već jamči i dugotrajnost, a dodatak prirodne kože (50% unutrašnjeg materijala i uloška) čini cipelu delikatnom pristajanju uz nogu i udobno. Ovi materijali također odgovaraju ekološkim i etičkim očekivanjima suvremenih potrošača.

Crna boja sandala univerzalna je i pristaje uz mnoge outfite - od svečanih haljina do prozračnijih, ljetnih prijedloga. Sandale imaju otvoren vrh i petu, čineći outfit "laganim" i spremnim za ljetne večeri pune plesa i zabave.

Kopča kopča dotjerana do svakog detalja ne samo da olakšava prilagođavanje obuće individualnim potrebama, već je i snažan modni akcent koji nadopunjuje cjelokupni dizajn ovih unikatnih sandala.

Također je vrijedno spomenuti originalno pakiranje proizvođača. Čvrsta kutija, osim praktičnog aspekta zaštite obuće tijekom skladištenja ili transporta, također je i element prestiža brenda Shelovet.

Ukratko, crne sandale na visoku petu sa Shelovet kristalima odličan su izbor za zahtjevne žene koje cijene spoj modernog dizajna i udobnosti nošenja. Oni će bez sumnje uljepšati mnoge nezaboravne trenutke, dodajući sjaj i eleganciju svakom koraku.

  • Boja: crno
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: bez komada za nos
  • Vrsta pete: post
  • Visina pete / platforme: 8
  • Kopča: kopča

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|