PS1 PS1 Ženske papuče s krznom Violet Belmondo ljubičasta
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 7 - 10 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: PS1 Ženske papuče s krznom Violet Belmondo ljubičasta
Ponovno otkrijte udobnost i stil uz ženske PS1 japanke s krznom u prekrasnoj ljubičastoj boji iz Belmonda. Ove jedinstvene japanke savršen su dodatak svakom ležernom stajlingu, kombinirajući eleganciju s izvanrednom udobnošću nošenja.
Japanke su dizajnirane imajući na umu svakodnevnu upotrebu. Njihovo slip-on gornjište, izrađeno od mekanog materijala, čini njihovo oblačenje i skidanje iznimno jednostavnim i brzim. Gumeni potplat pruža izvrsnu trakciju dok je dovoljno fleksibilan da se prilagođava pokretima vašeg stopala.
Elegantno krzno japankama daje dašak luksuza, čineći ih ne samo funkcionalnim, već i modernim. Savršeno se slažu uz ljetne haljine, kratke hlače i ležerne svakodnevne stilove.
PS1 japanke dostupne su u raznim bojama, što vam omogućuje da ih uskladite sa svojim stilom. Prilikom odabira prave veličine, preporučujemo vam da koristite tablicu veličina.
Uživajte u udobnosti i stilu svaki dan uz japanke koje su savršen primjer najnovijih modnih trendova!
- Proizvođač: PS1
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Japanke > Cipele PS1
- Kopča: Skliznuti na
- Zagrijavanje: Nedostatak
- Vrsta pete: Bez pete
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: Ljubičasta
- Materijal potplata: sintetički
- Materijal uloška: guma
- Nos: bez komada za nos
- Visina pete / platforme: 2
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Vanjski materijal: drugo
- Dominantni uzorak: bez uzorka
Hvala vam što ste dodali komentar.