Sergio Leone Sergio Leone Ženske kožne mokasine s ukrasnim remenom, lakirani crni saosin crno

Nedostupan proizvod ;(

Upoznajte elegantne ženske košulje iz marke Sergio Leone, koji će donijeti malo luksuza u vašu proljetnu ormaru. Izrađene od visokokvalitetne prirodne kože, ovi loaferi nisu samo izdržljivi, već su i izuzetno udobni. Medizirani u ravnoj peti s visinom od 2,5 cm, savršeni su i za svakodnevne stilizacije i u formalnijim prilikama.

Mokasine se razlikuju ukrasnim remenom, što im daje moderan i elegantan izgled. Osim toga, rhinestones im daje suptilan sjaj, crtajući oči. Unutrašnjost cipela završena je prirodnom kožom, što osigurava udobnost upotrebe tijekom dana.

Zahvaljujući umetnutoj strukturi, njihovo je stavljanje brzo i ugodno, a bademovi nožni prst dodaje lakoću i eleganciju. Mokasini su dostupni u klasičnoj crnoj boji, što znači da odgovaraju mnogim stilovima - od suknji i haljina do elegantnih hlača.

Ne zaboravite biti vođeni tablicom veličine pri odabiru veličine kako biste osigurali savršeno uklapanje. Savršeno za ured, za sastanke ili izlaske za vikend - Sergio Leone Loafers su obavezni - imaju svaku modnu ženu! Originalno pakiranje proizvođača čini ih i sjajna ideja za poklon. Ne propustite priliku obogatiti svoju kolekciju ovim jedinstvenim modelom!

  • Dodatne mogućnosti: rhinestones , lakirano
  • Producentni kod: PB247 CRNA BOJA
  • Boja: crno
  • Boja potplata: crno
  • Materijal potplata: materijal
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Nos: badem
  • Visina pete / platforme: 2.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: skliznuti na

Hvala vam što ste dodali komentar.

|