FG2 FG2 Ženske čizme za snijeg s platformom crne Naredi crno

Nedostupan proizvod ;(

FG2 ženske čizme za snijeg s platformom crne Naredi – toplina i stil u jednom

Zimske dane možete zavoljeti zahvaljujući cipelama koje spajaju toplinu, udobnost i moderan dizajn. To je slučaj s FG2 Black Naredi ženskim čizmama za snijeg s platformom, koje su odgovor na potrebe žena koje se žele suočiti s niskim temperaturama bez žrtvovanja svog elegantnog izgleda.

Izrađene od visokokvalitetnog eko antilop kože, alternativa su za one koji cijene ekološki pristup modi bez žrtvovanja trajnosti i udobnosti. Debela, gumena platforma ne samo da izolira od hladnoće, već je i izdržljiva i otporna na abraziju, što jamči da će čizme za snijeg trajati mnogo sezona.

Jednostavan i brz sustav kopčanja na čičak omogućuje jednostavno obuvanje i prilagođavanje cipela vašim individualnim potrebama, što je posebno važno u vrijeme kada je svaka minuta na cijeni. Debela krznena podstava pruža toplinsku izolaciju i zadržava unutarnju toplinu, što je ključno za održavanje udobnosti čak i tijekom najvećih mrazeva.

Model FG2 Naredi također je jamstvo stila - crne čizme za snijeg su bezvremenske i pristaju uz gotovo svaki zimski stajling. Dodatno, visina platforme od 5 cm naglasit će vaše noge i dodati malo elegancije, savršena ne samo za šetnju snježnim parkom, već i na putu na posao ili na zimska druženja s prijateljima.

Čizme za snijeg dostupne su u veličinama od 36 do 41, svaka od njih je precizno opisana u tablici veličina, što olakšava pronalazak savršene veličine za udobnost korištenja. Obratite pažnju na unutarnje dimenzije cipela koje se kreću od 23 cm do 25,5 cm ovisno o numeraciji.

U ponudi proizvođača FG2, poznatog po kreiranju visokokvalitetne obuće, Naredi čizme za snijeg u crnoj su oličenje zimske modne funkcionalnosti. Proizvod s kutijom isporučuje se u originalnom pakiranju, što ga čini izvrsnom idejom za poklon voljenoj osobi.

Zimska kolekcija može biti nepredvidiva, ali zahvaljujući ženskim čizmama za snijeg FG2 na platformi Black Naredi, svaka će žena moći maksimalno uživati ​​u ovoj sezoni - toploj, udobnoj i elegantnoj.

  • Platforma/potplat (cm): 5
  • Visina osovine (cm): 13,5
  • Širina osovine (cm): 10
  • Dodatne mogućnosti: krzno
  • Kolekcija: Jesen zima
  • Boja: crno
  • Spot boja: crno
  • Boja potplata: crno
  • Materijal potplata: Guma
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina: niska
  • Visina pete / platforme: 5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: skliznuti na
  • Materijal uloška: tkanina

Hvala vam što ste dodali komentar.

|