PG1 PG1 Ženske čizme od antilopa na petu Red Kastren crvena

Nedostupan proizvod ;(

Otkrijte jedinstvene ženske PG1 gležnjače na visoku petu u zapanjujućoj crvenoj boji. Izrađene od visokokvalitetne antilop ekološke kože, ove moderne gležnjače spajaju eleganciju i udobnost, savršeno prateći najnovije trendove.

Njihov jedinstveni dizajn sa šiljastim vrhom ne samo da ističe figuru, već i dodaje karakter svakom stajlingu, od ležernog do svečanijeg. Zahvaljujući unutarnjoj izolaciji prekrivenoj toplom dekom za cipele, vaša će se stopala osjećati ugodno i u hladnijim danima.

Praktičan patentni zatvarač ušiven sa strane olakšava oblačenje i izuvanje, što ih čini vrlo funkcionalnim. Gornja širina od 24 cm i širina G čine da čizme savršeno pristaju uz nogu.

Visoki stup visine 9,5 cm dodat će nekoliko centimetara vašoj visini, a ujedno će vam pružiti stabilnost i udobnost pri hodu. Čizme su visoke do gležnja i imaju gornji dio od 18 cm, što ih čini savršenim za različite stilove.

Ne čekajte! Ove elegantne crvene čizme PG1 savršen su izbor za svaku modernu ženu koja cijeni stil i udobnost. Zajedno s originalnom kutijom proizvođača, savršena su ideja za dar. Odaberite svoju veličinu na temelju tablice veličina i uživajte u modi na najvišoj razini!

  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Producentni kod: TX-1847
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Crvena
  • Boja potplata: crno
  • Materijal uloška: tkanina
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Model: čizme
  • Nos: špic
  • Zagrijavanje: Da
  • Vrsta pete: post
  • Širina vratila: 24
  • Debljina: G.
  • Visina: za gležanj
  • Visina osovine: 18
  • Visina pete / platforme: 9.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: na bravi

Hvala vam što ste dodali komentar.

|