Sergio Todzi

Sergio Todzi Ženske čizme Lakirane crne Linzo hvatače crna

Proizvod nije dostupan ;(

Ženske gležnjače Sergio Todzi idealan su prijedlog za žene koje cijene stil i udobnost u jesenskom i zimskom stajlingu. Izrađene od visokokvalitetne lakirane kože, ove klasične čizme oduševljavaju ne samo izgledom, već i funkcionalnošću.

Dizajn s patentnim zatvaračem sa strane i čvrstim vezanjem olakšava obuvanje i podešavanje cipela, što ih čini iznimno praktičnim. Crni, lakirani završetak daje im elegantan karakter koji se savršeno slaže s raznim odjevnim kombinacijama.

Unutrašnjost čizama podstavljena je dekicom za obuću ugodnom na dodir koja osigurava udobnost nošenja i grije u hladnijim danima. Dodatno, okrugli vrh i ravna peta od 5 cm jamče udobnost pri svakom koraku.

Sergio Todzi također se pobrinuo za odgovarajuće numeriranje - imajte na umu da su cipele male, stoga preporučujemo kupnju većeg broja. Ove gležnjače savršeno su ulaganje u moderan i funkcionalan ormar za nadolazeću sezonu.

Odaberite Sergio Todzi i kreirajte jedinstvene stilove koji će naglasiti vašu osobnost!

  • Visina pete/platforme: 5
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: laced , zaključati
  • Gornja visina: 15 cm
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crna
  • Boja potplata: crna
  • Vrsta potpetice: ravna peta
  • Debljina: G
  • Gornja visina (cm): 15
  • Dodatne značajke: lakiran
  • Materijal za uložak: tkanina
  • Vanjski materijal: eko koža
  • Nosek: krug
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina: po gležnju

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|