PG1 Ženske balerinke na vezanje Bijele Lilly Ann bijela
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: PG1 Ženske balerinke na vezanje Bijele Lilly Ann bijela
Upoznajte PG1 ženske bijele balerinke na vezanje Lilly Ann - elegantan izbor za toplije dane koji kombinira moderan dizajn s udobnošću nošenja. Ove unikatne balerinke ističu se otvorenom petom i špicastim vrhom što im daje moderan karakter. Izrađene od visokokvalitetne eko-kože, savršeno prianjaju uz stopalo, osiguravajući udobnost tijekom cjelodnevnog nošenja.
Model je opremljen vezicom oko lista, koja ne samo da naglašava figuru, već također omogućuje savršeno pristajanje uz nogu. Mekani uložak od eko kože jamči udobnost, a ravna peta visine 1,5 cm čini balerinke praktički neprimjetnim u hodu. Neklizajući gumeni potplat osigurava stabilnost, što ih čini odličnim izborom za šetnju ili susret s prijateljima.
Dostupne u klasičnoj bijeloj boji s suptilnim bež detaljima, ove balerinke savršeno se slažu s različitim stilovima - od prozračnih haljina do casual traperica. Ne zaboravite koristiti priloženu tablicu veličina pri odabiru prave veličine.
PG1 ženske bijele balerinke Lilly Ann na vezanje moderan su i praktičan dodatak proljetno-ljetnim stajlinzima koji će spojiti eleganciju sa svakodnevnom udobnošću. Uložite u njih i uživajte u svakom koraku!
- Proizvođač: PG1
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Balerina > Cipele PG1
- Kopča: laced
- Vrsta potpetice: Ravna peta
- Visina pete (cm): 1,5
- Zagrijavanje: NE
- Dodatne značajke: nedostatak
- Kolekcija: proljeće/ljeto
- Boja: bijela
- Dodatna boja: bež
- Boja potplata: bež
- Materijal potplata: Guma
- Materijal za uložak: eko koža
- Vanjski materijal: eko koža
- Nosek: špic
- Dominantni uzorak: nema uzorka
- Šifra proizvođača: 4074 BIJELI
Hvala što ste dodali svoj komentar.