Vrlo visoke čizme na iglu crna
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 1 - 4 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Vrlo visoke čizme na iglu crna
Predstavljamo vrlo visoke stiletto čizme u elegantnoj crnoj boji - savršen izbor za žene koje žele svom izgledu dodati jedinstven karakter i seksipil. Ove senzualne cipele iznad koljena savršen su odabir za posebne prilike, koje će zasigurno privući pozornost i učiniti da se osjećate samouvjereno u svakoj situaciji.
Mušketire ističe oblikovan prst s nježnim vrhom koji dodatno optički izdužuje noge. Visina potpetice od 12 cm čini siluetu elegantnom, a seksi crveni potplat naglašava njihov ekskluzivni karakter. Dodatno, brojne zlatne nitne postavljene cijelom površinom cipela daju im dodatnu oštrinu, čineći ih jedinstvenim akcentom na svakom stajlingu.
Izrađene od mesnate ekološke antilop kože, ove mušketire pružaju ne samo estetiku, već i udobnost nošenja. Nježno krzno iznutra čini ih ugodnim na dodir i savršenim za dugotrajno nošenje. Klasičan kroj bez uzorka čini ih prikladnima za mnogo različitih stilova - od elegantnih haljina do casual kompleta s trapericama.
Ne oklijevajte i dodajte ove izvanredne mušketire svojoj kolekciji obuće kako biste u potpunosti uživali u njihovom jedinstvenom stilu i udobnosti!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Inna marka
- Dominantni uzorak: nema uzorka
- Vrsta potpetice: Pin
- Gornja visina: Iznad koljena
- Boja: crna
- Dodatne značajke: nedostatak
- Visina pete/platforme: 12.0
Hvala što ste dodali svoj komentar.