Inna marka Visoke tenisice od antilopa Jt36 sive siva

Nedostupan proizvod ;(

Otkrijte eleganciju i udobnost u High Top JT36 tenisicama od brušene kože u sivoj boji. Ove elegantne cipele spajaju moderan dizajn s iznimnom udobnošću, što ih čini savršenim izborom za svakodnevno nošenje. Tenisice su izrađene od ekološkog antilopa koji ne samo da privlači pažnju, već i čuva okoliš.

Zahvaljujući ergonomskom ulošku od prirodne kože, vaša stopala će se osjećati izuzetno udobno, čak i pri dužem nošenju. Skrivena peta od 7 cm suptilno podiže figuru, dodajući joj lakoću i eleganciju. Tanki prsti i tri čičak trake čine cipele ne samo elegantnim, već ih je i lako obuti i prilagoditi stopalu.

Visoke tenisice JT36 izvrstan su izbor za žene koje traže spoj klasičnog i modernog stila u sportskom stilu. Bez uzorka, u univerzalnoj sivoj boji, savršeno pristaju uz razne stilove. Neka ove cipele postanu neodvojivi element vašeg ormara - odaberite High Top jt36 tenisice od brušene kože i uživajte u njihovom jedinstvenom izgledu i svakodnevnoj udobnosti!

  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Boja: Siva
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak

Hvala vam što ste dodali komentar.

|