Inna marka

Udobne pumpe na fuksija peti LE012P Fushia ružičasta

Proizvod nije dostupan ;(

Upečatljive cipele na stiletto boje fuksije LE012P Fushia jedinstven su prijedlog za svaku ženu koja želi dodati malo boje i elegancije svom stajlingu. Izrađene od ekološkog antilopa, ove ženske cipele spajaju udobnost i originalan dizajn, stvarajući savršenu kombinaciju za razne prigode.

Tanka peta od 8,5 cm naglašava siluetu, dodajući joj lakoću i eleganciju, a nježno zašiljeni vrhovi daju salonkama elegantan karakter. Ovaj je model savršen kako za svakodnevni styling tako i za posebne prigode, u kojem se osjećate samouvjereno i elegantno.

Cipele LE012P Fushia odlikuje se visokom kvalitetom izrade - vanjski materijal je ekološki antilop koji je ugodan na dodir, a njihov sintetički potplat osigurava odgovarajuću stabilnost. Umetak od ekološke kože dodatno povećava udobnost nošenja.

Zahvaljujući slip-on kopčanju, obuvanje ovih pumpi je izuzetno jednostavno i udobno. Njihov glatki uzorak čini ih pristajajućim uz mnoge različite stilove, od elegantnih haljina do ležernih odjevnih kombinacija.

Nemojte više čekati - cipele LE012P Fushia moraju imati u ormaru svake moderne žene. Uložite u njih i uživajte u njihovim čarima svaki dan!

  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: ružičasta
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal za uložak: eko koža
  • Vanjski materijal: antilop ekološka koža
  • Nosek: špic
  • Vrsta potpetice: pribadača
  • Visina pete/platforme: 8.5
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: drugo , slip-on

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|