Inna marka Toum Khaki čizme preko koljena s resama kaki
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 4 - 7 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Toum Khaki čizme preko koljena s resama kaki
Otkrijte eleganciju i udobnost uz Toumove kaki gležnjače s resama. Ove čizme iznad koljena od brušene kože spajaju bezvremenski dizajn s modernim detaljima koji će ih učiniti nezamjenjivim elementom svake ženske garderobe.
Njihov klasičan dizajn karakteriziraju glatka površina i okrugli vrh, što ih čini savršenim kako za svakodnevne stylinge tako i za elegantnije outfite. Ravan potplat osigurava udobnost tijekom dugih šetnji, a korištenje vanjskog materijala od ekološkog antilopa naglašava njihov moderan karakter.
Zahvaljujući suptilnom patentnom zatvaraču koji se nalazi na stražnjoj strani gornjeg dijela, oblačenje i skidanje mušketira iznimno je jednostavno i praktično. Također je vrijedno obratiti pažnju na jedinstvene rese koje cipelama dodaju jedinstveni šarm i lakoću.
Visina čizme koja seže iznad koljena i korištena izolacija čine Toum mušketire savršenim za hladnije dane. Sintetički potplat osigurava ne samo izdržljivost, već i odgovarajuće prianjanje, što ćete cijeniti svaki dan.
Ove elegantne mušketirke savršen su izbor za žene koje cijene udobnost, eleganciju i nekonvencionalne detalje. U kombinaciji s vašim omiljenim trapericama, suknjom ili haljinom, Toum mule s resama postat će vaš omiljeni element koji će uvijek dodati karakter svakom stajlingu.
Nemojte čekati i priuštite si malo luksuza danas s ovim modernim gležnjačama u kutiji originalnog proizvođača. Iskoristite promotivni kod i uživajte u nesvakidašnjem stilu svaki dan!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Inna marka
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: kaki
- Materijal potplata: sintetički
- Nos: krug
- Vrsta pete: ravna peta
- Dodatne mogućnosti: resa
- Materijal uloška: drugo
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Zagrijavanje: Da
- Visina pete / platforme: 2.0
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: na bravi
Hvala što ste dodali svoj komentar.