Inna marka Tenisice s čarapama u bež boji Elisa
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Tenisice s čarapama u bež boji Elisa
Elisa sock tenisice u modernoj bež nijansi savršen su izbor za žene koje cijene udobnost i stil. Ove sportske cipele odlikuje se debelim potplatom s uzorkom, koji ne samo da omogućuje dobro prianjanje, već i daje karakter cijelom stajlingu.
Gornji dio čarape, koji doseže iznad gležnja, grli stopalo, osiguravajući udobnost tijekom svakodnevne upotrebe. Zahvaljujući tome, Elisa tenisice su savršene kako za svakodnevnu upotrebu tako i za vrijeme tjelesne aktivnosti. Slip-on kopča omogućuje brzo i jednostavno obuvanje i izuvanje, što će cijeniti svaka aktivna žena.
Visina potplata od 5 cm pruža dodatnu potporu, a bijela boja potplata savršeno je u kontrastu s bež gornjištem, naglašavajući moderan dizajn. Materijali korišteni u izradi - tkanina na gornjem dijelu i platneni umetak - jamče prozračnost i udobnost nošenja tijekom cijelog dana.
Ove tenisice savršen su prijedlog za proljeće i ljeto koje će unijeti lakoću u svaki stajling. Bez obzira idete li u šetnju, shopping ili na sastanak s prijateljima, obuća Elisa sigurno će postati vaš omiljeni pratilac. Ne zaboravite slijediti standardne brojeve koji će osigurati savršeno pristajanje vašem stopalu. Odaberite Elisa sock tenisice i uživajte u stilu i udobnosti svaki dan!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sportski > Cipele Inna marka
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Kolekcija: Proljeće ljeto
- Boja: bež
- Boja potplata: Bijela
- Materijal potplata: Guma
- Materijal uloška: tkanina
- Vanjski materijal: tkanina
- Model: PC06
- Nos: krug
- Zagrijavanje: Ne
- Visina: visoko
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: skliznuti na
Hvala vam što ste dodali komentar.