Inna marka

Tenisice od antilopa smeđa

Proizvod nije dostupan ;(

Evo savršenog izbora za ljubitelje udobnosti i stila - tenisice od brušene kože u modernoj svijetlo smeđoj nijansi. Ove elegantne cipele s platformom od 2 cm spajaju moderan dizajn s udobnošću bez premca. Izrađene od visokokvalitetnog ekološkog antilopa, pružaju estetski izgled i brigu za okoliš.

Tenisice imaju ravan potplat i kopčaju se klasičnim bež vezicama koje se skladno stapaju s cjelinom. Njihov monokromatski završetak čini ih lakim za uklapanje u različite stilove - od svakodnevnih do elegantnijih. Okrugli nos ih čini laganim, a niska visina izuzetno udobnim, savršenim za duge šetnje ili susrete s prijateljima.

Proizvođač - renomirani brand - pobrinuo se za svaki detalj, što ove tenisice čini idealnim izborom za žene koje cijene modu i udobnost. Umetak od tkanine osigurava odgovarajuću ventilaciju i udobnost nošenja.

Smeđe tenisice od brušene kože nezaobilazne su u ormaru svake moderne žene!

  • Materijal uloška: Tkanina
  • Visina: niska
  • Nos: Krug
  • Kopča: vezan
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
  • Boja: Smeđa
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Visina pete / platforme: 2.0

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|