Goodin

Goodin Srebrne kožne papuče siva

Proizvod nije dostupan ;(

Goodin japanke izvrstan su izbor za žene koje cijene spoj udobnosti i klasičnog stila. Izrađene od 100% prirodne kože, u intenzivnoj nijansi sive i srebrne, oduševljavaju ne samo svojim elegantnim izgledom, već i visokom kvalitetom izrade. Imaju otvorenu petu i nemaju vrhove, što ih čini savršenim za tople proljetne i ljetne dane.

Ove ležerne japanke imaju udoban uložak također od prirodne kože koji osigurava maksimalnu udobnost nošenja. Njihov sintetički potplat s gazištem jamči dobro prianjanje, a klin visok 4,5 cm dodaje suptilnu eleganciju dok povećava udobnost hodanja.

Goodin japanke su model koji je savršen za svakodnevno korištenje, kako u gradskoj vrevi, tako i za opuštanje na otvorenom. Zahvaljujući jednostavnom, ali elegantnom dizajnu, uklopit će se u mnoge stilove - od ležernih hlača do ljetnih haljina. Originalno pakiranje proizvođača u obliku kutije čini japanke idealnom idejom za poklon.

Odaberite Goodin japanke i uživajte u spoju stila i udobnosti koji će svaki trenutak proveden na otvorenom učiniti ugodnim i udobnim.

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: siva
  • Materijal potplata: sintetički
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Nosek: nedostaje nos
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Materijal za uložak: prirodna koža
  • Visina pete/platforme: 4.5
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Vrsta potpetice: Tragedija
  • Kopča: Velcro, slip-on

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|