Marquiz Marquiz Slip-on niske cipele s ukrasima ružičasta
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 1 - 4 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Marquiz Slip-on niske cipele s ukrasima ružičasta
Otkrijte jedinstven stil i udobnost uz Marquiz cipele u suptilnoj ružičastoj nijansi. Ove elegantne natikače savršen su izbor za žene koje cijene modu i udobnost. Izrađene od visokokvalitetne ekološke antilop kože, jamče postojanost i užitak nošenja tijekom cijelog dana.
Niska peta od 2 cm čini cipele savršenim kako za svakodnevno nošenje tako i za svečanije prilike. Okrugli nos dodaje delikatnost i čini ih pristajajućim raznim stilovima. Umetak od tkanine pruža dodatnu udobnost, a nedostatak nepotrebnih ukrasa omogućuje vam da se usredotočite na minimalistički, ali elegantan dizajn.
Neka se vaša stopala osjećaju udobno i elegantno - odaberite Marquiz natikače koje će zasigurno biti savršen dodatak svakoj ženskoj garderobi. Savršene za hlače, suknje ili haljine, ove cipele postat će vaš omiljeni element vaše kombinacije.
- Proizvođač: Marquiz
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Cipele > Cipele Marquiz
- Kopča: skliznuti na
- Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
- Materijal uloška: Tkanina
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Nos: Krug
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Boja: ružičasta
- Visina pete / platforme: 2.0
Hvala vam što ste dodali komentar.