Inna marka Sivo-bijela kožna tenisica na gustom kawthar potplatu
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Sivo-bijela kožna tenisica na gustom kawthar potplatu
** Sivo-bijela kožna tenisica na gustom potplatu Kawthara **
Otkrijte novu dimenziju udobnosti i stila zahvaljujući sivo-bijelim kožnim tenisicama Kawtharu. Ove moderne cipele dizajnirane su za mladu generaciju, koja cijeni inovativni dizajn i udobnost. Tenisice se razlikuju s niskim rezom, vezanjem, a zaobljeni nos daje im lakoću i modu.
Debeli, gumeni potplat ne samo da pruža izvrsno jastuk, već i izvrsno prianjanje, zbog čega ove cipele djeluju i tijekom svakodnevnih šetnji i intenzivnih aktivnosti. Izrađene od visokokvalitetne prirodne kože, tenisice Kawthar kombiniraju eleganciju i sportski karakter, što ih čini univerzalnim elementom svake garderobe.
Dostupno u estetskim bijelim i sivim bojama, lako možete kombinirati Kawthar tenisice s raznim stilizacijama od ležernijih do elegantnijih. Spakirani u originalnu kutiju proizvođača, oni su također sjajna ideja za poklon.
Ne čekajte priliku - stavite Kawthar tenisice i istaknite se u gomili zahvaljujući jedinstvenoj kombinaciji udobnosti i stila!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sportski > Cipele Inna marka
- Producentni kod: GD-XF-129 bijela/siva
- Boja: Bijela
- Materijal potplata: Guma
- Vanjski materijal: prirodna koža
Hvala vam što ste dodali komentar.