W. Potocki

W. Potocki Sive ženske balerinke Potocki od ekološkog antilopa siva

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte eleganciju i udobnost uz sive ženske balerinke W. Potocki, stvorene za moderne žene koje cijene stil i udobnost. Izrađene od ekološki prihvatljivog antilopa, ove balerinke savršen su izbor za proljeće i ljeto, dodajući otmjenost svakoj odjeći.

Ugrađena, mekana potpetica i kopča na navlačenje čine nošenje ovih cipela iznimno ugodnim i praktičnim. Njihov okrugli vrh savršeno pristaje ležernoj i elegantnoj odjeći, što ih čini savršenim izborom kako za svakodnevnu upotrebu tako i za posebne prigode.

Sintetički potplat je gladak i stabilan, pružajući ne samo udobnost već i slobodu kretanja. Uložak od prirodne kože dodaje luksuz, a nedostatak potpetice svaki trenutak u ovim cipelama čini užitkom.

Dodatno, balerinke W. Potocki pakirane su u originalnu kutiju, što ih čini savršenim poklonom za dragu osobu. Odaberite sive W. Potocki balerinke i uživajte u spoju stila, kvalitete i brige o ekologiji svaki dan!

  • Vrsta potpetice: bez pete
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal za uložak: prirodna koža
  • Vanjski materijal: antilop ekološka koža
  • Nosek: krug
  • Visina pete/platforme: 1.0
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Boja: siva
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: drugo , slip-on

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|