Vices Vices Poroci 9123-1 Crni 36 41 crno

Proizvod nije dostupan ;(

Čizme Vices 9123-1 u crnoj boji idealan su izbor za žene koje cijene eleganciju u kombinaciji s udobnošću. Ove jedinstvene cipele do gležnja izrađene su od ekološke antilop kože, što jamči ne samo njihovu izdržljivost, već i jedinstven stil.

Potpetica u obliku bloka, visoka 9 centimetara, daje čizmama šarm silueti, a istovremeno osigurava stabilnost i udobnost pri nošenju. Okrugli vrh i izolacija dodatne su prednosti koje ih čine idealnim izborom za hladnije dane.

Gležnjače s patentnim zatvaračem Vices 9123-1 ne samo da su praktične, već i moderne, pristaju i uz svakodnevni i elegantniji stil. One će bez sumnje biti savršene za razne prigode, od poslovnih sastanaka do vikend izlazaka s prijateljima. Vrijedi ih imati u svom ormaru kako biste uvijek bili spremni za svaki trenutak.

Zahvaljujući sintetičkom potplatu, cipele su otporne na habanje, što osigurava dugotrajnu upotrebu. Set uključuje originalnu kutiju proizvođača, što ga čini izvrsnom idejom za dar. Odaberite gležnjače Vices 9123-1 i osjećajte se moderno i udobno svaki dan!

  • Boja: crno
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Materijal uloška: drugo
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: krug
  • Zagrijavanje: Da
  • Vrsta pete: blok
  • Visina: za gležanj
  • Visina pete / platforme: 6.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: na bravi
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Materijal potplata: sintetički

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|