Inna marka

Plave tenisice s umetcima od Melilot tkanine plava

Proizvod nije dostupan ;(

Predstavljamo plave tenisice s umetcima materijala Melilem - savršen izbor za sve modne entuzijaste! Ove elegantne, niske cipele koje je dizajnirao drugi brend izrađene su od visokokvalitetne gume, koja im pruža ne samo za izdržljivost, već i odličnog izgleda.

Okrugli nožni prst i kopča jamči udobnost i savršeno uklapanje, a peta visoka 5 cm dodaje lakoću svakom koraku. Tenisice se savršeno miješaju s povremenim odijelima, tako da se mogu nositi svaki dan, bez obzira na prigodu.

Bijeli naglasci u kombinaciji s plavim potplatom oblikuju svježi i moderan izgled, a ekološka koža koja se koristi u dizajnu cipela čini ih i stilskim i ekološki prihvatljivim. Model 8125 odlikuje se jednostavnom, elegantnom dizajnom koji ne zahtijeva dodatne dizajne, što povećava njegovu svestranost.

Ove tenisice savršene su za ljetne i proljetne stilizacije, a zahvaljujući originalnom pakiranju proizvođača, oni će biti i sjajna ideja za poklon. Odaberite udobnost i stil s plavim tenisicama Melot - Otkrijte modu opet!

  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Kolekcija: Ljeto/proljeće
  • Dodatna boja: bijela
  • Boja potplata: plava
  • Materijal potplata: Guma
  • Materijal za uložak: pjena
  • Vanjski materijal: eko koža
  • Model: 8125
  • Nosek: krug
  • Zagrijavanje: NE
  • Visina: nizak
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: laced
  • Boja: plava
  • Šifra proizvođača: BM190043

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|