Inna marka Petersove crne čizme za snijeg s platformom od eko antilop kože ukrašene krznom crno
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 5 - 8 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Petersove crne čizme za snijeg s platformom od eko antilop kože ukrašene krznom crno
Black Ecozamamowe snježne čizme na platformi Peters Fur odličan su izbor za zimske dane, kombinirajući moderan dizajn i udobnost. Izrađene od ekološke antilop, ove cipele izgledaju izuzetno elegantno, a njihova klasična crna boja savršeno se uklapaju u razne zimske stilizacije.
Snježne čizme karakteriziraju visoku petu od 4 cm, što osigurava udobnost nošenja, a okrugli nos daje im suptilnost. Model MD9763-1 kombinacija je praktične i elegancije, savršene za hladne dane, jer su izolirani i visoki, što vam omogućuje da zaštitite stopala od hladnoće.
Dodatna prednost ovih cipela je krzno, što ne samo da dodaje šarm, već i dodatno zagrijavanje. Učvršćivač umetanja čini da stavljanje i uklanjanje cipela bude brza i ugodna. Jedina guma jamči dobro prianjanje na zemlju, što je u zimskim uvjetima izuzetno važno.
Ove snježne čizme bit će savršene i u šetnjama gradom i zimskim izletima u planine. Zahvaljujući njihovom univerzalnom stilu, oni će biti savršen dodatak svakoj garderobi, a njihova pristupačna cijena čini ih odličnim izborom za svaku ženu koja želi kombinirati modu i funkcionalnost. Odaberite crne čizme snijega EcoSam Peters i uživajte u udobnosti i stilu u svakom zimskom trenutku!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Čizme > Cipele Inna marka
- Nos: krug
- Dodatne mogućnosti: krzno
- Producentni kod: BM211605
- Boja: crno
- Boja potplata: crno
- Materijal potplata: Guma
- Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
- Model: MD9763-1 Mukluks od brušene kože s krznom
- Zagrijavanje: Da
- Visina: za gležanj
- Kopča: skliznuti na
- Materijal uloška: tkanina
- Vrsta pete: platforma
Hvala vam što ste dodali komentar.