Inna marka Neonske ružičaste balerinke DY-01 Fuchsia ružičasta

Proizvod nije dostupan ;(

Upoznajte neonsko ružičaste balerinke DY-01 Fuchsia - savršen izbor za svaku modernu ženu koja želi unijeti malo energije u svoju garderobu. Ove prekrasne balerinke klasičnog kroja i zaobljenih vrhova spoj su elegancije i udobnosti. Privlače pažnju ne samo svojom bojom, već i svojim dizajnom, zahvaljujući lakiranoj završnici koja svjetluca na suncu.

Udobno nošenje ključna je značajka ovog modela. Opremljene udobnim uloškom s jastučićem, balerinke svaki trenutak proveden na nogama čine užitkom. Slip-on zatvaranje ih čini jednostavnim za obuvanje i skidanje, što ih čini idealnim izborom za svakodnevnu upotrebu.

DY-01 Fuchsia balerinke dostupne su u modernoj ružičastoj boji koja savršeno ide uz svaki stil. Ravna peta visine 1,0 cm čini ih vrlo udobnima čak i pri dugom nošenju. Dodatna prednost je luk koji im daje lakoću i djevojački šarm.

Izrađene od visokokvalitetne umjetne kože, izvana i iznutra, ove balerinke nisu samo elegantne, već su i ekološki prihvatljive. Postavljene na sintetički potplat, pružaju odgovarajuće prianjanje i udobnost hodanja.

Zapakirane u originalnu kutiju proizvođača, neonsko ružičaste balerinke DY-01 Fuchsia savršen su poklon za svaku ljubiteljicu mode. Investirajte u udobnost i stil - odaberite balerinke koje će oduševiti svakoga!

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: ružičasta
  • Materijal potplata: sintetički
  • Nos: krug
  • Visina pete / platforme: 1.0
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Dodatne mogućnosti: nakloniti se , lakirano
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: umjetna koža
  • Dominantni uzorak: bez uzorka

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|