Filippo Natikače od antilop kože Filippo DP 1202 plava

Proizvod nije dostupan ;(

Filippo DP 1202 mokasine od antilop kože u mornarsko plavoj boji savršen su prijedlog za proljeće i ljeto, spajajući eleganciju s udobnošću. Ove unikatne ženske cipele ukrašene su suptilnom srebrnom kopčom koja im daje jedinstven karakter. Izrađene od visokokvalitetne prirodne antilop kože, mokasine pružaju ne samo moderan izgled, već i izdržljivost.

Unutrašnjost cipela je podstavljena kožnim uloškom, podstavljenim mekom spužvom, što jamči udobnost tijekom dugih šetnji. Mokasine su postavljene na nježno sintetičko dno od 1,4 centimetra, koje je savršeno za svakodnevnu upotrebu, nudi odgovarajuće prianjanje i stabilnost.

Model DP 1202 odlikuje se okruglim vrhom i kopčanjem na slip-on, što olakšava obuvanje i izuvanje. Širina G i originalno pakiranje proizvođača u obliku estetske kutije čine ih izvrsnim izborom kako za svakodnevnu upotrebu tako i za posebne prigode.

Bez uzoraka, u elegantnoj tamnoplavoj nijansi, Filippo mokasinke savršeno nadopunjuju svaku ljetnu garderobu. Idealan je izbor za žene koje cijene modu, udobnost i visoku kvalitetu izrade. Odaberite Filippo DP 1202 mokasine kako biste svom izgledu dodali jedinstven stil!

  • Dodatne mogućnosti: mlaznice
  • Producentni kod: BM75946
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja potplata: Mornarica
  • Materijal potplata: sintetika / silikon
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža divokoza
  • Model: DP1202
  • Nos: krug
  • Debljina: G.
  • Visina pete / platforme: 1.4
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Boja: plava
  • Kopča: skliznuti na

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
|