Inna marka Narančaste lakirane štikle od Angele

Proizvod nije dostupan ;(

Narančaste lakirane Angela visoke pete poseban su prijedlog za žene koje cijene moderan izgled i udobnost. Ove neonske salonke s elegantnim špičastim vrhom odlikuje se ne samo intenzivnom nijansom narančaste, već i iznimno atraktivnim lakiranim završetkom koji privlači poglede i dodaje karakter svakom stajlingu.

Izrađene od mekane eko kože, lakirane Angela štikle osiguravaju udobnost nošenja, a njihova standardna numeracija omogućuje prilagodbu vlastitim dimenzijama. Dodatna prednost je slip-on kopčanje koje olakšava obuvanje i izuvanje.

Visina potpetice od 10,5 cm dodaje otmjenost i eleganciju, a ujedno čini cipele savršenim za mnoge prilike - kako svakodnevne tako i posebne. Narančasti plastični potplat i udoban uložak od ekološke kože ostale su karakteristike koje naglašavaju visoku kvalitetu ovog modela.

Angela salonke savršen su izbor za proljeće i ljeto i zasigurno će oživjeti svaki ormar. Zahvaljujući njima, stvorit ćete jedinstvene stilove, pune energije i šika. Originalno pakiranje proizvođača daje eleganciju, što ovaj proizvod čini idealnom idejom za poklon. Odaberite narančaste Angela štikle i osjećajte se posebno!

  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: skliznuti na
  • Dodatne mogućnosti: lakirano
  • Kolekcija: Proljeće ljeto
  • Boja: naranča
  • Boja potplata: naranča
  • Materijal potplata: Plastika
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: umjetna koža
  • Model: S-875
  • Nos: špic
  • Vrsta pete: pribadača

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|