Inna marka

Nafisah smeđe natikače od brušene kože smeđa

Proizvod nije dostupan ;(

Smeđi antilop Nafisah Loafers savršena su kombinacija udobnosti i elegancije, što će se sigurno svidjeti svakoj ženi. Izrađene od ekološke kože visoke kvalitete, ovi lomači s klizanjem nude jedinstveni stil koji se može lako prilagoditi različitim odijelima.

Njihov bademov nos daje im stil, a ravan, gumeni potplat pruža izvrsno prianjanje i udobnost prilikom nošenja. Zahvaljujući niskoj visini (6 cm) i platformi visoke 1 cm, idealni su za svakodnevne izlaze i za ured.

Smeđa boja, u skladu s najnovijim trendovima, prigušena je i univerzalna, što znači da će Loafers uskladiti i hlače i haljine. Osim toga, njihova atraktivna cijena omogućuje vam slobodno obogaćivanje ormara modernim, ali i praktičnim elementom.

Nafisah Loafers iz kolekcije proljeće/ljeto 2023. godine obavezan je za svakog ljubitelja mode koji cijeni kombinaciju stila i udobnosti. U originalnoj kutiji od proizvođača savršena su ideja za dar ili kupnju za sebe. Ne čekajte, dodajte ovaj model u svoju kolekciju i uživajte u svakom koraku!

  • Zagrijavanje: NE
  • Visina: Niska
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Šifra proizvođača: BM192947
  • Kolekcija: proljeće/ljeto
  • Boja: smeđa
  • Boja potplata: smeđa
  • Materijal potplata: Guma
  • Vanjski materijal: antilop ekološka koža
  • Model: RQ032
  • Nosek: badem
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: ['skliznuo']
  • Materijal za uložak: eko koža

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
|