Vices Vices Mušketiri od antilopa na stupu siva

Nedostupan proizvod ;(

Predstavljamo prekrasne mušketire brenda Vices koje oduševljavaju svojim elegantnim i modernim dizajnom. Ove sive čizme od brušene kože savršen su izbor za žene koje žele istaknuti svoje samopouzdanje i sofisticirani stil.

Visoki gornji dio koji seže iznad koljena silueti daje ženstvene oblike, a blok peta visine 8,5 cm optički izdužuje noge zbog čega se svaka žena u njima osjeća iznimno privlačno. Dodatno, ravna platforma visine 2,5 cm osigurava udobnost pri hodu, što ove mušketire čini idealnim izborom za jesenske i zimske dane u gradu.

Cipele su izrađene od visokokvalitetne eko-kože s brušenom obradom koja naglašava njihov elegantan karakter. Zatvarač omogućava brzo i udobno obuvanje i izuvanje cipela. Unutarnja izolacija osigurat će toplinu iu hladnijim danima, a meka tkanina uloška osigurat će udobnost tijekom dugog nošenja.

Vices musketeers savršen su izbor za svakodnevnu upotrebu, spajajući klasičan stil s modernim izgledom. Zahvaljujući njima stvorit ćete jedinstvene kombinacije koje će pristajati i elegantnom i ležernom stilu. Ne oklijevajte i dodajte ove fenomenalne cipele u svoju kolekciju!

  • Širina vratila: 36
  • Vrsta pete: Post
  • Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Materijal uloška: Tkanina
  • Zagrijavanje: Da
  • Visina pete / platforme: 8.5
  • Kopča: na bravi
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Nos: Krug
  • Visina osovine: Iznad koljena
  • Boja: Siva

Hvala vam što ste dodali komentar.

|