Inna marka Mokasine bež boje na visokom Perla potplatu

Nedostupan proizvod ;(

Bež Perla mokasine su klasičan i elegantan izbor za svaku elegantnu ženu. Izrađene od visokokvalitetne antilop ekološke kože, spajaju udobnost nošenja s modernim dizajnom. Karakterizira ih dekorativna prednja strana u obliku lančane aplikacije koja im daje karakter i izdvaja ih od ostalih modela.

Debeli potplat s uzorkom visine 5 cm nije samo estetski naglasak, već i udobno rješenje. Ove mokasine savršeno će nadopuniti proljetni i jesenski stil, savršeno se uklapajući u trendove sezone.

Model Perla dostupan je u standardnim brojevima od 36 do 41, a njihova niska visina (10,5 cm) čini ih udobnima i praktičnima. Okrugli vrh dodaje suptilnost, a nedostatak dodatnih kopči čini ih iznimno lakima za obuvanje.

Bež boja ovih mokasinki bezvremenski je klasik koji savršeno pristaje uz razne kombinacije. Dodatno, guma od koje je izrađen potplat omogućuje dobro prianjanje, što ih čini idealnim izborom za svakodnevne šetnje ili izlaske.

Perla mokasine su nezaobilazan dio svake ženske garderobe, nudeći ne samo moderan izgled, već i visoku kvalitetu izrade. Isporučeni u originalnoj kutiji, bit će savršena ideja za poklon svakoj ženi koja cijeni eleganciju i udobnost.

  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina: Niska
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: Proljeće ljeto
  • Boja: bež
  • Boja potplata: bež
  • Materijal potplata: guma
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Model: G357
  • Nos: krug
  • Visina pete / platforme: 5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: skliznuti na

Hvala vam što ste dodali komentar.

|