Inna marka Maroon čizme od antilopa na JM5512M stupu crvena

Proizvod nije dostupan ;(

Bordo gležnjače JM5512M od brušene kože idealan su prijedlog za žene koje cijene moderan izgled i udobnost nošenja. Izrađene od visokokvalitetne ekološke antilop kože, ove elegantne čizme ne samo da izgledaju elegantno, već i štite vaša stopala od nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Ove cipele ističe peta od 5 centimetara u obliku bloka, koja savršeno stanji figuru i daje samopouzdanje svakoj ženi. Gornji dio gležnja ne samo da ističe prednosti nogu, već također osigurava stabilnost i udobnost tijekom hodanja. Okrugli vrh i kopčanje čine obuvanje i skidanje cipela lakim.

Dodatna prednost je korištenje sintetičkog materijala potplata i tkanine u ulošku, što osigurava udobnost tijekom cijelog dana. Ove gležnjače odlično će nadopuniti svaki outfit, kako za svakodnevne izlaske tako i za svečanije prigode.

Naručite danas bordo gležnjače JM5512M i otkrijte udobnost, modu i kvalitetu u jednom!

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Crvena
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: Tkanina
  • Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Nos: Krug
  • Zagrijavanje: Ne
  • Vrsta pete: blok
  • Visina: za gležanj
  • Visina pete / platforme: 5.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|