SHELOVET SHELOVET Ljubičaste papuče s mašnom ljubičasta

Nedostupan proizvod ;(

Otkrijte jedinstven stil i udobnost uz ljubičaste SHELOVET japanke s mašnom! Ove elegantne, ali ležerne japanke savršeno su rješenje za svakodnevne izlaske, a jamče i malo luksuza zahvaljujući šarmantnoj mašni koja im dodaje individualni karakter.

Izrađene od visokokvalitetne imitacije antilop kože, japanke su ugodne na dodir i odlično izgledaju na nozi. Otvorena peta i bez prstiju čine ih udobnima i prozračnima te su savršen izbor za tople proljetne i ljetne dane. Glatki sintetički potplat osigurava stabilnost i udobnost tijekom svakodnevnih aktivnosti.

Ove ljubičaste japanke savršen su izbor za žene koje cijene modernu i praktičnu obuću. Savršeno se slažu uz razne stilove, kako ležerne tako i elegantnije. Zahvaljujući njihovoj svestranosti, lako ih možete uskladiti s omiljenim haljinama, hlačama ili kratkim hlačama.

Ne samo moderan izgled, već i pažljivo odabrani materijali čine SHELOVET japanke ne samo estetskim, već i funkcionalnim. Visina platforme od 1,0 cm čini ih ugodnim za nošenje tijekom cijelog dana.

Ukratko, ljubičaste SHELOVET japanke s mašnom savršen su izbor za svaku ženu koja želi spojiti udobnost sa ženstvenim stilom. Neka ovaj dodatak promijeni vaš proljetno-ljetni stajling!

  • Boja: Ljubičasta
  • Vrsta pete: bez pete
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: tkanina
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: bez komada za nos
  • Dodatne mogućnosti: nakloniti se
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Visina pete / platforme: 1.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka

Hvala vam što ste dodali komentar.

|