Sergio Leone Lakirane čizme Sergio Leone 530 crno

Nedostupan proizvod ;(

Mucha Sergio Leone 530 lakirane gležnjače u elegantnoj crnoj boji savršen su izbor za svaku modnu ženu koja želi spojiti udobnost sa šikom. Izrađene od visokokvalitetne eko-kože, ove gležnjače ističu se preciznom izradom i posvećenošću detaljima. Elegantna leptir-kravata i suptilni ukrasi u obliku cirkona i kamenčića daju im jedinstven karakter, čineći ih prikladnima kako za svakodnevni tako i za elegantan stil.

Dizajnirane za udobnost žena, čizme imaju nisku petu od 3 cm, što ih čini udobnima za nošenje tijekom cijelog dana. Podstavljene ugodnim krznom, odlično izoliraju toplinu, što ih čini idealnim izborom za zimske dane. Visina gornjeg dijela od 13 cm i okrugli vrh dodaju klasičan, ali moderan izgled.

Gležnjače Sergio Leone 530 također su funkcionalna obuća koja osim elegancije pruža praktičnost zahvaljujući patentnom zatvaraču i vezivanju. Crni, sintetički potplati čine kombinaciju dosljednom u stilu i omogućuju udobno kretanje.

Zahvaljujući spoju modernih elemenata, visokokvalitetnih materijala i vrhunske završne obrade, ove gležnjače nezaobilazni su element svake garderobe. Impresionirajte sve svojim stajlingom i odaberite Mucha Sergio Leone 530 lakirane gležnjače koje će upotpuniti vaše komplete!

  • Dodatne mogućnosti: rhinestones , mlaznice
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: crno
  • Boja potplata: crno
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: drugo
  • Vanjski materijal: umjetna koža
  • Model: 530
  • Nos: Krug
  • Zagrijavanje: Da
  • Vrsta pete: ravna peta
  • Debljina: G.
  • Visina: za gležanj
  • Visina osovine: 13
  • Visina pete / platforme: 3.2
  • Dominantni uzorak: drugačiji uzorak
  • Kopča: vezan , zaključavanje
  • Producentni kod: BM70579

Hvala vam što ste dodali komentar.

|