Sergio Leone Kožne pumpice na stupu Sergio Leone PB291 crne crno
Proizvod nije dostupan ;(
- Paket će biti poslan unutar 7 - 10 radnih dana
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata novca
Vidi također
Pojedinosti: Kožne pumpice na stupu Sergio Leone PB291 crne crno
Otkrijte eleganciju i udobnost u klasičnim crnim salonkama s visokom petom Sergio Leone PB291. Ove jedinstvene cipele, stvorene za moderne žene, spajaju bezvremenski stil s izvrsnom izradom. Niska peta (4,5 cm) osigurava stabilnost, što ih čini savršenim za uredske i večernje izlaske.
Uložak od prirodne kože jamči ugodan topli osjećaj prilikom nošenja, što omogućuje dugotrajnu upotrebu bez brige o nelagodi. Osim toga, ekološki prihvatljiva vanjska koža ne samo da izgleda impresivno, već je i ekološki prihvatljiva.
Visina gornjeg dijela od 5,5 cm i okrugli vrh dodaju svestranost, omogućujući da se lako uskladi s različitim stilovima. Sergio Leone PB291 pumpe savršen su izbor za svaku ženu koja cijeni eleganciju i udobnost.
Pronađite svoju veličinu u tablici prilagođenoj svojim potrebama i dopunite svoju kolekciju modernih cipela. U ponudi imamo i originalno pakiranje proizvođača, što ga čini idealnim poklonom. Ne propustite priliku kupiti ove bezvremenske cipele!
- Proizvođač: Sergio Leone
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Crpke > Cipele Sergio Leone
- Zagrijavanje: Nedostatak
- Visina osovine: 5,5 cm
- Kolekcija: KeeShoes
- Boja: crno
- Materijal uloška: prirodna koža
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Model: Pumpe na traci Sergio Leone PB291
- Vrsta pete: ravna peta
- Debljina: G.
- Visina pete / platforme: 4.5
- Kopča: još , skliznuti na
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Nos: krug
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- visina pete (cm): 4,5 cm
- Visina osovine (cm): 5,5 cm
Hvala što ste dodali svoj komentar.