Filippo Kožne cipele Filippo DP028 / 22 Si srebrne srebro siva

Proizvod nije dostupan ;(

Filippo DP028/22 Si kožne cipele jedinstveni su model namijenjen ženama koji spaja eleganciju sa svakodnevnom udobnošću. U prepoznatljivoj srebrnoj i sivoj boji, savršen su prijedlog za razne prigode.

Izrađene od visokokvalitetne prirodne kože, ove cipele pružaju ne samo estetski izgled, već i izdržljivost i udobnost. Okrugli oblik vrha i ažurni detalji daju im suptilan karakter, a kopčanje na vezice omogućuje savršeno pristajanje uz nogu.

Unutrašnjost cipela je podstavljena materijalom koji omogućuje ugodno korištenje tijekom cijelog dana. Kožni uložak dodatno povećava udobnost nošenja, a sintetički potplat jamči dobro prianjanje na raznim podlogama.

Visina platforme od 1,5 cm i peta od 3,5 cm čine ovaj model ne samo elegantnim, već i udobnim u svakodnevnoj uporabi. Njihov klasični dizajn pristaje uz mnoge stilove, od ležernih do svečanijih.

Ove cipele ne zahtijevaju izolaciju, što ih čini idealnim izborom za proljetne i ljetne dane. Udobna širina G pruža dovoljno prostora za stopalo, što je ključno kada se nosi više sati.

Kupnjom kožne obuće Filippo ulažete u kvalitetu i stil, a uz kod za popust možete iskoristiti akcije i novu obuću po povoljnoj cijeni. Osjetite udobnost i eleganciju odabirom jedinstvenih Filippo cipela!

  • Kopča: vezan
  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina osovine: 6
  • Vrsta pete: platforma
  • Dodatne mogućnosti: ažur
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: srebro , Siva
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: prirodna koža
  • Vanjski materijal: prirodna koža
  • Nos: krug
  • Debljina: G.
  • Visina pete / platforme: 3.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|