Inna marka Japanke s velikim biserima LL-75 Champagne ružičasta
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 1 - 4 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Japanke s velikim biserima LL-75 Champagne ružičasta
Otkrijte eleganciju i udobnost u jednom od najnovijih modela ženskih sandala - LL-75 Champagne pink japankama. Ove jedinstvene sandale dizajnirane su za žene koje žele kombinirati stil i udobnost svaki dan.
Remen za stopalo ukrašen krupnim, elegantnim biserima privlači pozornost i cijeloj obući daje chic izgled. Zahvaljujući kopčanju na gležnju, japanke savršeno pristaju stopalu, osiguravajući stabilnost i udobnost nošenja tijekom cijelog dana. Izrađene od mekane eko kože, užitak ih je nositi, a platneni umetak dodatno povećava razinu udobnosti.
LL-75 Champagne japanke karakterizira ravna peta visine 1,5 cm, što ih čini savršenim za duge šetnje ili opuštajuće dane provedene na suncu. Njihova metalik ružičasta boja u kombinaciji s nježnim kamenčićima stvara jedinstven, moderan izgled koji se savršeno uklapa u trenutne trendove.
Bez obzira na priliku, ove su sandale savršen izbor za svaku ženu koja želi izgledati elegantno i osjećati se udobno u isto vrijeme. Dodajte ih svojoj kolekciji i uživajte u elegantnom izgledu svaki dan!
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sandale > Cipele Inna marka
- Dodatne mogućnosti: mlaznice
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Nos: Bez komada za nos
- Vrsta pete: Ravna peta
- Kopča: kopča
- Boja: ružičasta
- Vanjski materijal: drugo
- Materijal uloška: drugo
- Visina pete / platforme: 1.5
Hvala vam što ste dodali komentar.