Inna marka

Jadwa sjajne visoke tenisice višebojan

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte sjajne visoke tenisice Eatera u višebojnom izdanju koje su postale obavezno ovog ljeta! Njihov okrugli nos i moderni dizajn učinit će bilo koji ljubitelj modne vrtoglavice. Izrađeni od visokokvalitetnih materijala, oni osiguravaju udobnost nošenja cijeli dan, a čvrsti, obloženi gornji dio daje im karakter.

Te su tenisice savršene za ljetne dane, kako hodaju gradom, tako i na manje formalnim sastancima s prijateljima. Zahvaljujući visini pete od 4 cm, oni daju suptilnu nadmorsku visinu, a smeđi potplat izrađen od gume visoke kvalitete osigurava dobro prianjanje i izdržljivost.

Model B346 iz marke Gemre Shoes odlikuje se jednostavnom, ali učinkovitom dizajnom koji ne zahtijeva dodatne ukrase. Visoki gornji dio osigurava stabilnost, a unutrašnjost tkanine s dodatnim umetom daje udobnost koja vam je potrebna u toplim danima.

Spakirane u originalnu kutiju, ove visoke tenisice također će biti odlična ideja za poklon. Zahvaljujući njihovoj svestranosti i modernom izgledu, oni će postati omiljeni element vaše ljetne garderobe. Odaberite tenisice za hranu i uživajte u stilu i praktičnosti na svakom koraku!

  • Boja: višebojan
  • Dodatne značajke: nedostatak
  • Šifra proizvođača: BM211122
  • Kolekcija: Ljeto
  • Boja potplata: smeđa
  • Materijal potplata: Guma
  • Materijal za uložak: tkanina
  • Vanjski materijal: tkanina
  • Model: B346
  • Nosek: krug
  • Visina: visoka
  • Dominantni uzorak: nema uzorka
  • Kopča: laced

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|