Inna marka Ervin Crne čarape tenisice crno
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: Ervin Crne čarape tenisice crno
Otkrijte novu dimenziju udobnosti i stila uz naše najnovije Ervin crne visoke tenisice! Ove jedinstvene sportske cipele za žene spajaju modernost s pouzdanošću, nudeći vam savršeno svakodnevno rješenje. Karakterizira ih najmoderniji kroj s visokim gornjištem koje savršeno pristaje uz nogu poput druge kože. Zahvaljujući upotrebi elastične tkanine koja se osjeća poput čarape, omogućit će vam da zaboravite na nelagodu čak i nakon cjelodnevnog nošenja.
Stvorene imajući na umu dinamične žene, ove ravne tenisice jamče udobnost bez obzira na okolnosti. Njihovo zatvaranje ih čini ne samo udobnima, već i iznimno praktičnima - savršenima za one koji cijene jednostavnost i brzinu u svakodnevnom životu.
Izrađene od visokokvalitetne tkanine u kombinaciji s eko kožom, ove cipele ne samo da su izdržljive, već se i lako održavaju. Glatki, crni uzorak dodaje univerzalnost, zahvaljujući kojoj se Ervin Black tenisice savršeno uklapaju uz gotovo svaku odjeću - od ležernih traperica do sportskijih kompleta. Crni, fleksibilni i gumeni potplat ne samo da se savršeno uklapa u cjelinu, već također pruža odgovarajuće prianjanje i amortizaciju pri svakom koraku.
Ove ženske visoke tenisice dolaze u originalnom pakiranju proizvođača, što ih čini savršenom idejom za poklon voljenoj osobi. Uz njihovu pomoć svaka se žena svaki dan može osjećati posebno i moderno.
Ne čekajte i dopustite svojim stopalima da iskuse nenadmašnu udobnost i stil koji nude Ervin Black tenisice. Naručite već danas i uživajte u cipelama koje će vas pratiti mnogo sezona. Otkrijte kako udobnost i moda mogu ići ruku pod ruku s ovim inovativnim visokim čarapama.
- Proizvođač: Inna marka
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Sportski > Cipele Inna marka
- Dodatne mogućnosti: nedostatak
- Boja: crno
- Boja potplata: crno
- Vanjski materijal: tkanina
- Model: Tenisice s čarapama do gležnja
- Nos: krug
- Kopča: skliznuti na
- Materijal uloška: tkanina
- Zagrijavanje: Ne
- Visina: visoko
- Visina pete / platforme: 3
- Dominantni uzorak: bez uzorka
Hvala vam što ste dodali komentar.