Inna marka Elegantne cipele od brušene kože bež Gloria

Proizvod nije dostupan ;(

Elegancija u nijansi bež - to je definicija "Gloria" pumpi koje spajaju klasičan dizajn s modernim materijalima. Dizajnirane za žene koje veliku važnost pridaju stilu i udobnosti, salonke od brušene kože "Gloria" mogu savršeno nadopuniti svakodnevnu i svečanu garderobu.

Proizvod karakterizira suptilna, bež boja - koju je proizvođač opisao kao "Beige" - te se savršeno uklapa u univerzalne, elegantne kombinacije. Eko antilop, koji se koristi kao vanjski materijal, pruža vegansku alternativu tradicionalnom antilopu, bez ugrožavanja estetike.

Špicasti prsti koji su bezvremenski odabir za žene koje cijene eleganciju i uzvišen izgled, svakom će stajlingu dodati prikladan šik. Podesivi remen oko gležnja, završen praktičnom kopčom, ne samo da će lijepo naglasiti nogu, već će osigurati i stabilno držanje cipela bez nepotrebnog klizanja.

Zahvaljujući umetku od meke eko kože, korisnici mogu uživati ​​u udobnom nošenju tijekom cijelog dana, bez obzira na okolnosti. Blok peta visoka 9 cm dodaje eleganciju i istovremeno osigurava stabilnost i udobnost pri hodu u usporedbi s tradicionalnim visokim petama.

Bež salonke "Gloria" dobro će pristajati uz razne predmete garderobe. Njihova lakoća uklapanja u različite stilove čini ih savršenim za svečane haljine, elegantne hlače, pa čak i za casual kombinaciju s trapericama.

Zbog preciznosti odabira veličine, proizvođač predlaže korištenje dostupne tablice veličina, koja omogućuje odabir optimalne veličine - od 36 (23,5 cm) do 40 (26,5 cm). Osim toga, podaci kao što su visina gornjeg dijela ili dimenzije cipela omogućuju vam da imate potpunu sliku o proizvodu prije kupnje.

Pumpice su proizvod brenda Inna, a zemlja porijekla im je Kina. Prilikom kupnje kupac cipele dobiva zapakirane u originalnu kutiju koja osigurava siguran transport i atraktivan izgled proizvoda.

Ukratko, bež salonke "Gloria" izbor su za elegantne žene koje traže udobnu, ali istovremeno i elegantnu obuću za razne prilike, tijekom cijele godine.

  • Zagrijavanje: Ne
  • visina pete (cm): 9
  • Visina osovine (cm): 9,5
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Boja: bež
  • Spot boja: bež
  • Boja potplata: bež
  • Materijal potplata: Plastika
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: špic
  • Vrsta pete: post
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: kopča
  • Kolekcija: CIJELE GODINE
  • Visina pete / platforme: 9.0

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|