Inna marka Crvene čizme od antilopa LE113 Bež

Proizvod nije dostupan ;(

Vedge salonke od brušene kože LE113 u elegantnoj bež boji savršen su izbor za svaku ženu koja želi dodati stil i samopouzdanje. Visina wedgea, otprilike 10 cm, savršeno izdužuje noge, naglašavajući ženstvenu siluetu. Impresivna kopča suptilan je naglasak koji privlači poglede, a prigušena nijansa bež boje čini da se salonke savršeno uklapaju uz različite stilove - kako dnevne tako i elegantne.

Izrađene od visokokvalitetne ekološke antilop kože, salonke osiguravaju udobnost nošenja tijekom cijelog dana. Stabilna peta jamči udobnost, što ih čini savršenim izborom za duge sate provedene na poslu ili na službenim sastancima.

Materijal uloška izrađen je od ekološke kože, a sintetički potplat osigurava izdržljivost i jednostavnost održavanja cipela čistima. Okrugli nos ih čini laganima, a funkcionalno kopčanje na slip-on čini njihovo oblačenje i skidanje iznimno lakim.

Ove elegantne cipele, upakirane u originalnu kutiju proizvođača, moraju imati u ormaru svake moderne žene koja cijeni udobnost i stil. Antilop cipele LE113 izbor su koji će biti savršen za svaku priliku.

  • Boja: bež
  • Dodatne mogućnosti: nakloniti se
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja potplata: Smeđa
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Nos: krug
  • Vrsta pete: tragedija
  • Visina pete / platforme: 10.0
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Zagrijavanje: Ne
  • Visina: ispred gležnja

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|