Inna marka Crpke s drvenim štiklama crvene CL75P Crvene crvena

Proizvod nije dostupan ;(

Drvene cipele na petu CL75P u jedinstvenoj crvenoj nijansi idealan su izbor za žene koje cijene eleganciju u kombinaciji s udobnošću. Izrađene od ekološkog antilopa, ove moderne cipele odlikuju se ne samo estetikom, već i stabilnošću, zahvaljujući širokoj peti visokoj 5,5 cm.

U ovom modelu pronaći ćete klasičan špic koji im daje eleganciju i savršeno se uklapaju u različite stilove - od svakodnevnih do onih nešto svečanijih. Crvena boja privlači pažnju i daje karakter svakom looku, tako da ćete sigurno privući pažnju.

Zahvaljujući slip-on kopčanju, obuvanje pumpi je brzo i praktično, što ih čini odličnim izborom za svakodnevnu upotrebu. Sintetički materijal potplata osigurava izdržljivost, a uložak od ekološke kože jamči udobnost pri nošenju.

Ove pumpe renomiranog brenda savršen su primjer kombinacije stila, udobnosti i ekološke prihvatljivosti. Nemojte čekati, dodajte ih svojoj kolekciji i osjećajte se posebno svaki dan! Originalno pakiranje proizvođača daje eleganciju, a njihov moderan dizajn čini ih nezamjenjivim elementom vaše garderobe.

  • Kolekcija: KeeShoes
  • Boja: Crvena
  • Nos: špic
  • Materijal potplata: sintetički
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Vrsta pete: blok
  • Visina pete / platforme: 5.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|
|