Inna marka Crpke na crnom pin L502 crnom

Proizvod nije dostupan ;(

Crne stiletto cipele L502 Black elegantan su izbor za svaku ženu koja želi istaknuti svoj stil i dodati mu malo klase. Ove elegantne cipele odlikuju se delikatnim šiljatim vrhovima i završetkom od antilopa, što im daje jedinstven karakter. Zahvaljujući peti od 8,5 cm, iluzija vitke figure je nadohvat ruke - bez obzira na priliku, u L502 Black pumpama sigurno ćete privući pozornost.

Izrađene od ekološkog antilopa, cipele su izdržljive i ekološki prihvatljive. Njihov slip-on dizajn čini ih iznimno udobnima i praktičnima za korištenje. Materijal uloška izrađen je od ekološke kože, što osigurava udobnost nošenja tijekom cijelog dana.

L502 crne cipele bit će savršena nadopuna kako elegantnom outfitu tako i svakodnevnom outfitu. Zbog glatke teksture i klasične crne boje pristaju uz mnoge stilove, od haljina do hlača. Originalno pakiranje proizvođača u kojem ćete pronaći ove unikatne cipele daje im dodatni šarm.

Dovoljan je samo jedan korak u crnim salonkama L502 da se osjećate samopouzdano i elegantno. Izvrstan je izbor za žene koje cijene eleganciju i udobnost u svakodnevnom životu. Ne propustite priliku obogatiti svoju kolekciju obuće ovim jedinstvenim modelom!

  • Boja: crno
  • Nos: špic
  • Vrsta pete: pribadača
  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Materijal potplata: sintetički
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Visina pete / platforme: 8.5
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Kopča: još , skliznuti na

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|