Inna marka Crni emuzi s pomponom SP04P Crni crno

Nedostupan proizvod ;(

SP04P Crne Emus cipele s pomponom savršeno su rješenje za sve koji traže elegantnu i udobnu obuću za hladne dane. Ove elegantne ženske čizme za snijeg odlikuju se visokim gornjištem i upečatljivim krznenim pomponom sa zlatnom sigurnosnom iglom, što im daje jedinstven karakter.

Izrađeni od ekološkog antilopa, emusi pružaju ne samo moderan izgled, već i udobnost. Visoki potplat visine 2,0 cm savršeno vas izolira od hladnog tla, a meka unutrašnjost podstavljena debelim krznom grije vaša stopala. Zahvaljujući ravnoj peti i slip-on kopčanju, obuvanje i nošenje ovih cipela je čisti užitak.

Emus SP04P Black su univerzalni - dobro će pristajati kako u svakodnevnom stilu tako i u opuštenijim prilikama. Glatki uzorak i nedostatak dodatnih ukrasa olakšavaju ih kombiniranje uz razne kombinacije. Nudeći udobnost, toplinu i stil, ove izolirane čizme za snijeg sigurno će postati glavna stvar u vašoj zimskoj garderobi.

Zahvaljujući originalnom pakiranju i visokokvalitetnim materijalima, ove cipele će biti savršen poklon za svaku ženu kojoj je stalo do modernog izgleda i udobnosti u hladnim danima. Odaberite emu s pomponom i uživajte u stilu cijele zime!

  • Vanjski materijal: Ekološka koža divokoze
  • Vrsta pete: Ravna peta
  • Kolekcija: KeeShoes
  • Materijal uloška: drugo
  • Dodatne mogućnosti: kićanka
  • Dominantni uzorak: bez uzorka
  • Visina: za gležanj
  • Zagrijavanje: Da
  • Nos: Krug
  • Kopča: skliznuti na
  • Visina pete / platforme: 2.0
  • Materijal potplata: pjena
  • Boja: crno

Hvala vam što ste dodali komentar.

|