Inna marka Crne pumpe na potpetici od eko-antilopa Anissa crno

Proizvod nije dostupan ;(

Otkrijte eleganciju i udobnost uz crne stiletto cipele Anissa koje savršeno spajaju klasični stil i moderne elemente. Izrađene od eko antilop kože mekane na dodir, ove jedinstvene cipele zasigurno će privući pozornost svojom petom od lakirane kože koja im daje karakter.

Zahvaljujući klasičnom dizajnu, Anissa cipele savršena su nadopuna elegantnom i ležernom stilu. Savršene su za mnoge prilike, od važnih sastanaka do romantičnih večeri. Međutim, vrijedi imati na umu da je broj malen, pa predlažemo da odaberete veću veličinu kako biste osigurali maksimalnu udobnost.

Potpetica visine 7,5 cm savršeno oblikuje figuru, a ujedno je i dovoljno stabilna, što vam omogućuje cjelodnevno uživanje u udobnom nošenju. Zahvaljujući korištenju ekološke antilop kože, cipele su ekološki prihvatljive, a njihov moderan izgled sigurno će se svidjeti mnogim ženama.

Anissa pumpe s originalnom kutijom savršen su izbor za svako godišnje doba, a njihov slip-on dizajn čini ih iznimno lakim za obuvanje i izuvanje. Odaberite model Anissa i zablistajte ne samo stilom, već i ekološkom osviještenošću!

  • Dodatne mogućnosti: nedostatak
  • Kolekcija: Proljeće ljeto
  • Boja: crno
  • Boja potplata: crno
  • Materijal potplata: Plastika
  • Materijal uloška: umjetna koža
  • Vanjski materijal: ekološka koža od antilopa
  • Model: LEI-172
  • Nos: špic
  • Vrsta pete: pribadača
  • Debljina: G.
  • Kopča: još , skliznuti na
  • Dominantni uzorak: bez uzorka

Hvala što ste dodali svoj komentar.

|