D/CEO D/CEO Crne balerinke s lakiranim vrhom, kopčaju se Jaures čičak trakom crno
Nedostupan proizvod ;(
- Pošiljka će biti poslana unutar 4 - 7 radni dani
- Provjerite vrijeme isporuke u različite zemlje
- Jamstvo povrata
Vidi također
Detalji: D/CEO Crne balerinke s lakiranim vrhom, kopčaju se Jaures čičak trakom crno
Otkrijte savršenu kombinaciju elegancije i udobnosti zahvaljujući Jaure balerinama iz marke Keeshoes. Ove crne balerine opremljene lakiranim nosom savršen su izbor za žene koje žele izgledati stilski u svakoj situaciji. Njihov klasični dizajn čini ih savršeno odgovarajući raznim stilizacijama - od dnevnih odijela do formalnih kombinacija.
Model Jaures ne samo da impresionira estetikom, već nudi i praktičnost pričvršćivanjem Velcro. Ovo rješenje omogućuje vam da brzo i lako stavite i skinete cipele, što ćete sigurno cijeniti svaki dan. Izrađene od ekološke kože i gumenih potplata, ove balerine osiguravaju savršeno uklapanje i udobnost nošenja cijeli dan.
Crna boja balerina čini ih izuzetno svestranim. Lakirani nos daje im eleganciju, zahvaljujući koje su sjajni i u uredu i na večernjem izlasku s prijateljima. Njihovi okrugli nožni prst i niska visina (2 cm) pete čine ih idealnim rješenjem za aktivne žene koje se ne odrečete klase i stila.
Ne čekaj! Uložite u Jaure balerine i dodajte prstohvat elegancije u svoju garderobu. Mogućnost pakiranja u originalnu kutiju proizvođača čini ih i odličnom idejom darova. Odaberite udobnost i stil svaki dan s Keeshoes!
- Proizvođač: D/CEO
- Povezane kategorije: Žene > Ženski > Balerina > Cipele D/CEO
- Zagrijavanje: Ne
- Producentni kod: 168-16 crna
- Boja: crno
- Materijal potplata: Guma
- Vanjski materijal: umjetna koža
- Nos: krug
- Visina pete / platforme: 2
- Dominantni uzorak: bez uzorka
- Kopča: Čičak
Hvala vam što ste dodali komentar.